Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik gmail alatt...

Miért nem működik gmail alatt az átirányítás?

Figyelt kérdés
Régóta van már egy gmail-es mailcímem, de muszáj volt csinálni egy újat, ami tartalmazza a nevem (önéletrejzhoz, stb.) Az újat akartam átirányítani a régire, de semmi nem történik, ha küldök rá egy levelet. Sajna nem szeretem a többi ingyenesen használható mail szolgáltatást, mit tegyek? Járt már így valaki?
2009. júl. 1. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod a másik módszer? Szedd le a régi címmel POP3-al az újról a leveleket. Talán úgy menni fog.

Ha mégis az átirányítást akarod akkor írd le mit, hogyan csináltál és talán kiderül mi a hiba.

2009. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A másik módszer csak akkor működik, ha ÁTtöltöm a leveleket. Tehát van egy A és egy B mailbox. B-ből akarom elérni az A leveleit, de úgy, hogy azok nem törlődnek A-ban. Na erre a célra az általad említett módszer nem működik :(
2009. aug. 3. 02:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáltad is beállítani vagy csak gondolod hogy nem működik? A levelek POP3-al való leszedésénél ott a "Leave a copy of retrieved message on the server." jelölőnégyzet. További infók: [link]


Ha ezt bejelölöd akkor ott is meghagyja a leveleket AHONNAN szeded és ott is meglesznek AHOVA szeded...


Ha nem sikerül, írj egy privátot nyugodtan és segítek!

2009. aug. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam is, és nem is írt ki hibaüznetet ha jól emlékszem, csak éppen nem működött. Ha küldtem valamit B-ra, nem érkezett meg A-ra. Most meg nem tudom kipróbálni, mert 99%-nál a betöltésnek megfagy a gmail. Hurrá, megpróbálom kicsit később :D
2009. aug. 3. 09:50
 5/5 A kérdező kommentje:
tehát végre be tudtam lépni: Belépek arra a mailboxba, amiről át akarok irányítani. Beállítások > átirányítás és Pop/Imap > beérkező üzenetek egy példányának továbbítása a(z) ********* címre és ... (a ... helyén 3 lehetőség van, egyikkel sem működik) outlook meg egyéb h*lyeséggel nem akarom letölteni pop3-on keresztül, mert akkor integethetek a mobilitásnak.
2009. aug. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!