Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik a hívás átirányít...

Hogy működik a hívás átirányítás (tmobile domino)?

Figyelt kérdés

Kérlek ezt olvasd el és ezekre mindeképp válaszolj

1 Hogyan tudom beállítani?

2 Jár e valami + költséggel(álltalában engem hívnak szal pénz az nuku)

3 Aki engem hív az lát e valamit ebből vagy csak olyan neki mintha bármeik másik számomon hívna?(szal nem kell e valami gombot még megnyomnia a nagyimnak.


2011. ápr. 27. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz ezt már énis olvastam máskülönben nem teszem fel a kérdést. ezzel az a gond h. nem tisztázza h. a hívottnak is kell e fizetnie vagyis nekem érte +még 3. alkérdésem nem tisztázódott
2011. ápr. 28. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:

1. A készülék menüjében lehet aktiválni, a telefonszám megadásával.

2. A költség megegyezik azzal, mintha te hívnád az átirányított számot. (ha eddig ingyen hívtad, akkor átirányítva is az lesz, ha pénzbe került, ugyanannyit fog levonni/számlázni az átirányított hívásért akkor is ha épp ki van kapcsolva a telefonod és a másikon csöng ha téged hívnak.

3. A hívó fél semmit sem vesz észre az egészből.

2011. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónál a pont! És még annyi lenne h. ha van 3 számom akkor az elsőről átriányítom a másodikra és a másdikon is beállítok átirányítást egy harmadikra akkor az úgy működik még vagy mennyi a határa.
2011. ápr. 29. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs határa hány híváson megy keresztül.

Minden kártyán akkora költség keletkezik, amennyi lenne egy normál hívás ára a célszámra.


Pl van nekem, neked, meg egy barátodnak a száma.

Az én számom a tiédre irányítom. Minden egyes átirányított hívásért annyit kell fizetnem, mintha én hívnálak, noha engem kerestek, és az a hívás megy hozzád.

Ha te is átirányítod a barátodéra, akkor akik engem keresnek, azok hívásai nála fognak kikötni. Ezért én is fizetek a hozzád irányuló hívás díjáért, és te is, amiért a barátod telefonjára mennek a hívások. Abban az esetben nincs további díj, ha amúgyis ingyen hívott számra kerül át a hívás.

Pl én a párom ingyen hívom, olyan díjcsomagom van. Ha átirányítom a hívásaim az övére, te a tiéd az enyémre, akkor a barátnőmnél kötnek ki a te hívásaid. Mivel nekem ingyen van, csak neked kell fizetned.


Mindezek természetesen csak abban az esetben, ha beszédkapcsolat is létrejön, egyéb esetekben ingyen volt (ha csak csöng, de senki sem veszi fel).

2011. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uhhhh hát ezt akkor benééztem mert én csak jobban elérhetövé akarnám tenni magamat de nem gondoltam ennek is dija van számomra
2011. ápr. 29. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!