Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megbizható, ingyenes vírusírtó...

Megbizható, ingyenes vírusírtó program? (FELPONTOZLAK)

Figyelt kérdés
Most a gépemen nincs semmilyen virusirtó, azt szeretnék letölteni! A telíptés előtt Avira volt... Ezen kivül milyen vírusirtót ajánlotok? (Ami nem olyan nagy gépigényű, és viszonylag megbízható, magyar nyelvű és ingyenes) Linket is küldjetek ahonnan letudom tölteni, köszönöm.
2012. jún. 1. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem az Avast! vált be, évek óta ezt használom. Jó, mert webvédelem is van benne, nem csak akkor keres, ha valamit a gépre töltesz, hanem mindig, ha megnyitsz egy oldalt.

[link]

2012. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem lassítja a gépet?
2012. jún. 1. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre, hogy lassítaná. Nemrég cseréltem gépet, ez alapból gyors, de az előző már valóságos matuzsálem volt a maga 12 évével, és az sem volt észrevehetően lassabb tőle. De egyébként el tudod távolítani a gépről pár másodperc alatt, ha mégsem válik be.
2012. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

AVG nagyon jó, de a gépigénye mondhatni, véletlenszerű. Van, hogy lassú gépen kiválóan fut, van, hogy gyors gépet használhatatlanná lassít. Érdemes kipróbálni, és a teljesítményt csak akkor figyelni, amikor már "berendezkedett", ez pár napot és legalább egy teljes keresést jelent.


Aztán ott van az MSE, bár a gépigényére kb. ugyanaz mondható, mint az AVG esetén. Hol ennyit, hol annyit eszik, látszólag magyarázat nélkül. Ővele az a bibi, hogy állandóan zaklatja az embert. Most frissítés kell, most jaj, már 2 napja nem futtattál ellenőrzést, meg effélék. Az ember agyára megy.


Van az Avast. Ő egyfajta bloatware, tele felesleges dolgokkal. Ő is szeret okoskodni az MSE-hez hasonlóan, illetve próbál a júzernél okosabb lenni, ez például weboldalak kéretlen letiltásában is megnyilvánulhat. Bár régen gyors volt, manapság semmivel se gyorsabb, mint társai, éppen azért, mert telepakolták felesleges funkciókkal. Mindezek mellett szeret néha spontán tönkremenni, és ilyenkor újratelepítést igényel, esetenként az oprendszert is viszi magával.


Van a Comodo. Ez egy ügyesen összerakott kis készlet, van benne minden, ami kell, de mégsincs teleömlesztve fasságokkal, mint az Avast. A gond csak az, hogy a Comodo név egyenlő a macerával, a cucc szeret kérdezősködni, zaklatni az embert, de ha türelmes a felhasználó, idővel állítólag abbahagyja. Ha nem kapcsolod be a defense+ nevű szolgáltatását, akkor egész elviselhető.


Hirtelen ez jutott eszembe. Első körben javaslom, próbáld ki az AVG-t.

2012. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kipróbálom őket.

Az AVG-t innen töltöm le, ez jó verzió? [link]

2012. jún. 1. 23:35
 6/9 anonim ***** válasza:
amúgy a legjobb Panda 2012.
2012. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is AVG Free-t használok kb 3 éve és nincs vele gondom. Előtte próbáltam az Avast-t, de nekem akkor nem jött be.
2012. jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Töltsd a hivatalos oldalról, az a biztos. Az innen-onnan összeszedett vírusirtók bármik lehetnek.


[link]

2012. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó reggelt én se az avg-t se az avast!-őt nem ajánlanám.

De 2-őt nagyon is igen mégpedig: Comodo internet security Free version. letöltés: comodo.com legörgeted az egeret bal oldalt "Free Products" és ott "Comodo Internet Security" Learn more és ott letöltés ,,Features" funkciónál lentebb véve a képet Download sárga színű!! Adatbázisa mindig frissül nincs sok eltérés a free és a fizetős között szinte semmi az adatbázisukban.

Másik amit ajánlanák ami ingyenes nálam top2 ben: ZoneAlarm linkje: [link]

erős védelme van tűzfal és antivirus is úgy mint az előző ez 24 óránként frissül mind a kettő erős védelmet ad jobbat mint az avg és avast társai.

2 közül jobban hajlik az én véleményem a comodo-hoz mert kevesebb rendszerigény mondhatni nem csak én mondom de világ legjobb tűzfalával rendelkezik a comodo.

Szerintem 2 közül válassz egyet jobban jársz mint a tűzfal nélküli avg vel és avast!-vel.

2012. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!