Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékokat érdemes...

Milyen játékokat érdemes kipróbálni az elmúlt 3-4 évből?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új gépet,ami már simán viszi a mostani játékokat is,de már vagy 2 éve nem játszottam semmivel,és be szeretném pótolni.Mit ajánlanátok?(A CoD World at War-ral már nem játszottam,tehát kb onnan)

2012. jún. 2. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha érdekeknek egyszemélyes szerejátékok RPG

akor Skyrim et ne hagyd ki meg

Fallout New Vegas (és Fallout 3 is mehet)

.

sokan játszotak a Battlefield 3 al is pl.

nemtudom milyen féléket kedvelsz

.

ha a gépet rendesen le akarod terhelni akor Witcher 2 :p

2012. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem amik bejöttek:

Mass Effect sorozat, Dead Space sorozat, Alice Madness Returns, Alan Wake, Rage, Bioshock 2 (az első rész is, de az már ~5 éves), Witcher 2 (itt is nagyon jó az első, ha kimarad volna), Batman Arkham Assylum is tetszett (az Arkham City-be beleuntam), Mafia II, Metro 2033, Portal 2 (az első rész is pótolandó), Skyrim-mel még játszom, ez se tűnik rossznak, multizni meg nekem jó szórakozás a Team Fortress 2, de néha jól esik egy kis Star Craft 2 (tesóimmal/haverokkal csapatba verődve). Na jó, a Crysis 2 meg a Battlefield 3 is megér egy rákukkantást (a végigjátszás és a multi is).

2012. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát,főleg "fps-filmes-katonáskodást" (CoDok,meg asszem most már a Battlefield,MoH is ilyen) meg persze a Fifa-t kedvelem.

Bejönnek még a GTA-szerű játékok (tehát ilyen mászkálós-küldetéses,pl Mafia 2)


A szörnyes-zombis játékok nem az én világom.Akit lelövök,az velem egyfajú legyen :-)

2012. jún. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!