Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud olyan programot...

Valaki tud olyan programot linux meego-ra ami kezeli a képfájlokat? Ha igen mi az?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 13:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg ha valaki megtudná modnani hoyg dvd meghajtó nélkül hoygan tudok windowst telepiteni egy netbookra azt nagyon megköszönném. Pendrivra gondoltam de nem vagyok biztos benne hoyg menne úgy. valaki?
2012. jún. 2. 13:32
 2/5 A kérdező kommentje:
de nins dvd meghajtó a netbookon. ez a probléma....
2012. jún. 2. 13:40
 3/5 Manesz ***** válasza:
na arra mondják h cumi...
2012. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manesz ***** válasza:
esetleg a képfájl tartalmát átmásolod pendrive-ra és mikor újraindítod a gépet a boot opciónál kiválasztod a benthagyott pendrive-ot működhet, csak előtte formázd a penyót.
2012. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, igy sikerütl végül. Csak előtte az isot kikellett csomagolni és egy wintoflash programmal ráerőszakoltam a pendrivre. majd a bootnál beállitottam első helyre az usb-t és már kész is.
2012. jún. 3. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!