Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú nekem a safari...

Miért lassú nekem a safari meg az opera böngésző?

Figyelt kérdés

Mindenki dicsekszik hogy hú de gyors az opera meg a sfari, de nekem tényleg elképesztően lassú.

Az operán (stopperrel mértem) 3 perc volt mire betöltötte normálisan a facebook-ot, a safarin pedig 5 perc volt. A Google chrom meg 15 máodperc alatt betöltötte a facebook-ot.



2012. jún. 2. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te hol élsz, milyen géped és milyen neted van, de bármelyik böngészőnek a másodperc törtrésze alatt kéne betöltenie normális esetben. A 15 másodperc is rengeteg.
2012. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapesten élek, egy dell vostro 1015-ös laptopom van és telenoros mobilinternetem van.
2012. jún. 2. 20:45
 3/7 Argloss ***** válasza:

Safari nem rossz csak nem Windows-ra való, ott nem igazán remekel... Az Opera mondjuk nálam is lassabb az összes többi böngészőnél, de azért ennyire nem látványosan. Nálad valami nagyon el lehet állítgatva, vagy beleszámítod a cím és jelszó begépelését is?!

Azért a mobilnet sem szokott ilyen lassú lenni...

2012. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A mobilinternet lehet ludas. Valami jobb minőségű nyilvános wifivel is ki kéne próbálnod. Persze a net sebessége minden böngésző számára ugyanúgy elérhető, szóval az eredeti kérdésre ez nem adja meg a választ.



Felraktad az Operához/Safarihoz való legfrissebb flash playert? Egy fészbúk oldal általában tele van beágyazott flash tartalommal.

2012. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A facebook-ot csak példának írtam, minden weboldalnál ezt csinálja, és a Telenornak elképesztően rossz a lefedettsége, de még Pesten is, ez az 5. hely ahol lakom pesten, és idáig sehol nem volt jó a net, mindig 1 max 2 csík térerő van, és maximum 70 kb/s a letöltési sebességem.
2012. jún. 2. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Most mi is a probléma? Hogy rossz az Opera vagy hogy szakadozik a neted?
2012. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rossz az opera, csak mondtam hogy az internet is a felelős.
2012. jún. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!