Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winamp probléma, hogy lehetne...

Winamp probléma, hogy lehetne újra a régi? Bővebben alul.

Figyelt kérdés
Én egy másik skint választottam,és régóta megvan az,és ilyen 2 részben van...van felső és alsó,remélem értitek...de az a próblémám hogy a felseje az a monitornak a "legkülsejében" van...az alsó része pedig simán itt van a monitoron,de nemtom megcsinálni,ÉS nem váltok semmi másra!! remélem értitek hogy mit írtam:D köszi a válaszokat(tippeket szeretnék hogy h csinálhatnám meg)
2009. júl. 2. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A 2 részben felső és alsó még valahogy érthető de a probléma felseje a monitor legkülsejéban az alsó rész meg simán van a monitoron már elég zűrzavaros.

Ha föltennél egy képet és ott megjelölnéd, hogy mi a hiba akkor talán tudunk segíteni.

Egyébként van a winampnál sokkal jobb lejátszó ami ugyanazt tudja.

2009. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
YES...én konkrétan remélem nem értem, hogy kérdeztél mit...?
2009. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

...:D

na szóval mindjárt megy a kép,és ezt úgy értettem h az uncsi tesóm megfogta a winampot és a monitor sarkába húzta,tudjátok :o és nem lehet "visszahozni" csak az alsó részét tudtam "megmenteni" a felső része viszont még mindig a monitor külsejében van

2009. júl. 3. 03:50
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


öm és a felső linkekkel ne törődjetek,csak hülyeségek..:'D

2009. júl. 3. 03:55
 5/7 anonim ***** válasza:
A részek felső részén lévő csíkra állj rá és bal gombbal tudod mozgatni azokat.
2009. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...vagy ha nem megy, azt amelyiket tudod mozgatni illeszd a másik mellé..."összeragadnak"...utána mozgatva a másik rész is mozog az elsővel.
2009. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia,mostmár teljesen jó lett,köszönöm:D
2009. júl. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!