Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy működik az "új gépre...

Hogy működik az "új gépre netről windows" dolog?

Figyelt kérdés

Elég noob vagyok ehhez, szóval megkérdezem! Vennék egy új gépet, és akartam hozzá Win7-et, de haverom azt mondta h ne vegyek, majd szedünk le...

Hogy működik ez új gépen?

Légyszi valaki magyarázza el! :)


2012. jún. 7. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Az új gépen még sehogy, mert azon rendszer híján nem fut semmi. Valaki letölt egy rendszertelepítő lemezképet torrentről, kiírja lemezkép írási módban, és kap egy másolt lemezről futó operációs rendszert. Arról az új gépen bootolsz, majd végig követed a telepítő lépéseit. Ha kész, egy aktiváló program segítségével elhitetitek a Microsofttal, hogy eredeti a rendszer.


Lényegében minden lépés részletesen le van írva sok oldalon, vagy youtube-on bemutatva: rendszer letöltése torrent segítségével, lemezkép kiírása, boot sorrend beállítása, loader használata - ezek a kulcsszavak segíthetnek, ha bővebb segítség kell.

2012. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg erdetibe, ne LOPD el!
2012. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A másolás nem lopás.
2012. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 - Köszönöm a segítséget! :)

#3 - Ott a pont ;)

2012. jún. 10. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is az operációs rendszerre mondtam,hogylopás, hanem a license-re.
2012. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!