Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan készitsek USB-s bootolh...

Hogyan készitsek USB-s bootolhato telepitőt?

Figyelt kérdés

Ujraszeretnék telepiteni egy gépet de nem müküdik se a dvd se a cd olvasója igy muszály usb-t használjak de ilyet még nem csináltam és nem tudom hogy csináljam meg néztem példaul ezt a tutorial videót: [link]

Ez sztem jo lett volna csak nekem xp-t kell telepiteni es olyan xpt nem kaptam ahol mikor megnyitom az iso-t van Boot mappa es azon belul bootsect.exe mert van egy ilyen parancs amit a vidi mutat: H: CD BOOT enter és ezt elfogadja de mikor ujra CD BOOT-ot kell irni akkor azt irja nem talalja a megadott elérési utat.Szoval valaki tud egy olyan linket adni ami jo usb-re xp magyar sp3-t.Vagy egy jo tutorial vidit vagy leirast help me!:)



2012. jún. 13. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Olvasni: [link]


Videót sajna nem találtam...

2012. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszi de kaptam 1 ugyan ilyen telepitesi modszert de az volta baj hogy mikora 4. menuhoz ertem es entert nyomtam akkor kiirta egybol h press continue key v mi oke nyomtam 1 gombot meg 1x ugyanezt elohozta megint nyomta 1 gombot es arra kilepett a parancssorbol szoval mi lehet a gond?Isot csatlakoztattam akkor tegyek be a gépbe dvd-t es onnan?
2012. jún. 13. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy a DVD-d nem működik. Keress rá a neten, 4-5 féle módszer van az USB-ről telepítéshez...
2012. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

XP telepítése elég nehézkes usb-ről, milyen gépről van szó pontosan, mert win7 sokkal egyszerűbben telepíthető.

Hasonló helyzetben én kivettem a laptopból a merevlemezt és egy asztali gépbe rakva telepítettem fel a rendszert, visszaraktam a vinyót, felmentek a driverek és tökéletesen működött. Esetleg próbálj szerezni egy usb-optikai meghajtót és azzal telepíteni.

2012. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez utolsó ötlet is eléggé necces, mert pont az XP érzékeny ilyenre. Felteszed egy másik gépen, feltelepíti a telepítő az arra a gépre vonatkozó drivereket, aztán átrakod egy teljesen más gépbe. Az esetek felében ez is kékhalálhoz vezet... Persze megpróbálni meg lehet...
2012. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
muszály xp legyen ugyanis compaq régebbi gép pentium 4-s amire eléggé necces lenne a win7:(
2012. jún. 13. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Valamelyik csak jó lesz...



[link]


[link]


*****


[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az upfonos linket ismerem onnan mondtam hogy kovettem az utasitast es a 4. pontnal mikor indulna a masolas akkor kiirta pres key nyomtam meg 1x ugyanez es mikor nyomtam masodikra kilepett a parancssorbol de nem baj majd ujraprobalom meglassuk mi lesz:P
2012. jún. 13. 20:05
 9/9 A kérdező kommentje:
de help mar nem ertem mi a .... van.Mikor kivalasztom a dvd meghajtot E: megvan megadom a 3 as pontban az usb betujelet I: es a 4 pontban elkedi a masolast ra 3 mp re press key continue tudjatok nyomj egy gombot a folytatashoz nyomok 1 et.Ra 1 mp-re megint kiirja ugyanezt h nyomj egy... Nyomok de mikor megnyomom kilep a parancssrobol nem ertem h lehetek ilyen szerencsetlen:(((
2012. jún. 13. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!