Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 probléma?! (bővebben...

Windows 7 probléma?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Bekapcsolom a gépet, a windows 7 elkezd betöltődni. (kiirja A Windows indítása). Az a gond, hogy ez nem tünik el, hanem ott van akár fél órát is, de a gép azért sem indul :(

Mit lehet tenni?



2012. jún. 16. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
újre kell telepítani a windows 7et vagy ha 2GB ramnál kevesebb van a gépben felbővíteni minimum 4 gbre a memoriátját
2012. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem a lenovos gépemen a win7 pl a 4gb-s rammal is sz*rakodik de hát ez a win7 szépsége xd
2012. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
thx. amugy 3 GB ramom van. de szeretném az adataimat megmenteni... sok fontos dolog van a gépen :(
2012. jún. 16. 21:50
 4/13 asddaasdda ***** válasza:

szerintem is újrakel telepíteni

DE NE HALGAS AZ ELSŐRE NEM MUSZÁLY KIBÖVÍTENED

nem értem honnan veszi ezt

2012. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 asddaasdda ***** válasza:
vinyót rakd át egy másik gépbe
2012. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi, hát nem sok reményt látok benne, visszatérek a jó öreg XP-hez
2012. jún. 16. 21:53
 7/13 A kérdező kommentje:

vagy mi tévő legyek? XP vagy Vista?

a windows 7 nincs meg cd-n, de az XP meg a Vista is eredeti

2012. jún. 16. 21:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Eredeti Vista, de csak ha leszeded hozzá a második szervízcsomagot (SP2). Anélkül nem ajánlom.

Amúgy a Win7-re: egy javító telepítés még nem bántja az adataid, bővítened meg nem kell.

G.

2012. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 asddaasdda ***** válasza:
windows xp szerintem sp3mal jobb mint egy vista
2012. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amennyiben a win7.futtatására alkalmas a géped és lassan indul akkor nincs megfelelően beállítva.

Javaslom :Tedd fel a

GIGATweaker 3- at és állítgasd be a win7-et.

ToolwizCareFree ,CCleaner , JetBoost ,Error Repair Professional ,ezkkel jól takaríts ki.

Bevált programok hozzá nem értőknek is.

Kell mind mert amit az egyik nem csinál meg azt megteszi a másik.

Aztán ted még fel a GodMode progit is(Teljhatalom Win7-ben)amolyan központi vezérlés és innen mindent elérsz ha kell.

Aztán ha törölsz valamit (uninstal)akkor azt Your Uninstaller! progival tedd ami minden maradványt kitakarít,és a Lemeztöredezettség-mentesítő sem maradhat el.Továbbá ezeket rendszeresen ha van időd naponta kétnaponta hetente futtasd le,és nem lesz gondod.

Mert ha használjuk a gépet akkor igen alaposan be is szemetelünk magunk alá amit ki kell takarítani bizony ám és nem utolsó sorban takarítás előtt jó ha csinálunk rendszer visszaállítási pontot mert ha túl jól sikerül a nagytakarítás akkor lesz hova visszaállítani a gépünket.

Én ezt teszem és.

Nálam bevált és win7.indításom 35.40.másodperc 3-4.perc helyett.

A progiknak meg olvass utána a neten ha nem ismered őket.

Remélem tudtam segíteni.

ÜDV.

2012. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!