Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy hálóba a...

Miért nem megy hálóba a minecraft?!

Figyelt kérdés
üdv! az lenne a kérdésem, épp próbálkoztam minecraft 1.2.5 szervert csinálni video alapján meg haverom is megerősítette.. és elvileg jó volt minden.. hamachi van azt az ip t bemásoltam a server.properties fájl-ba az online mode false-n van de át írtam true re, de úgyse ment.. persze ha én belépek a játékba megy rendesen látja ki is írja hogy 0/20 player, tudok is mozogni meg épitkezni.. de 2 haverommal is próbáltuk hogy feljöjjön, és nálluk azt írta ki hogy sikertelen.. meg hogy nem tud csatlakozni. mi lehet a baj ? routernek semmi köze ehhez ? próbáltam ott is portokat nyitni meg állítgatni.. de nemhinném hogy az.. valaki akinek volt már ilyen problémája és megoldotta az írjon vagy csak tippeket!
2012. jún. 18. 16:23
 1/3 Elysium ***** válasza:

Próbáltad már a nappaliból? :)

Ha routered van, akkor nagyon is lehet az a baj.

Csinálj egy portforwardingot erre a portra: 25565, UDP és TCP-re is! Működnie kell.

2012. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgyértem multi :d ok kösz megprobálom
2012. jún. 18. 22:55
 3/3 A kérdező kommentje:
jaa az benne van.. már probálgattam.. a saját gépem ip t megadtam.. de nem változtatott.. ugyanúgy nem tudnak rá csatlakozni.. írtó nincs, tűzfal ki van kapcsolva.. nemértem mi nem jó
2012. jún. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!