Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csináljam meg az...

Hogyan csináljam meg az MSN-em, hogy normális, régi kinézetű és könnyen kezelhető legyen?

Figyelt kérdés
Az van, hogy minig frissitéseket telepít, átrendezte magának ahogy szeretné a felvett embereket, a Smyle-kat olyan hatalmassá tette, meg felturbózott nekem itt mindent, csak annyi a baj h nem szeretném hogy így legyen mert számomra kezelhetetlen.. Olyan jól bevált régi kinézetűre hogylehet megcsinálni?

2012. jún. 20. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..


kövesd ezt, és nem fog utána többet frisselni :)

2012. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kár hogy az angol nyelvtudásom 0.. :(

Magyarul légyszi :S

2012. jún. 20. 19:09
 4/8 A kérdező kommentje:

Addig eljutottam, hogy nekem is azt irja ki hogy

"Cannot rename original file. Saving cancelled."

De megoldani persze ezt már nem tudtam.

Megpróbáltam amit leirtak de sehogyse megy..

2012. jún. 20. 19:11
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem engette h az original file-t piszkáljam.. "mentés másként" asztalra "xd" ként.. odamegyek, átnevezem "xd.exe"-re, bemegyek az msn mappájába, átnevezés az "msnmsgr.exe"-re.. kimásolom a "msnmsgr"-t.. asztal.. "xd.exe" átnevezés "msnmsgr.exe"-re.. a mappában kitörlöm a "msnmsgr.exe"-t... asztalrol odamásolom a helyére.. és működik..


Az operáció sikeres volt.

2012. jún. 20. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor egyszerűbb ha a főmappájában az msnmsgr jobb klikk tulajdonságok a fülön "kompatibilitás" a kompatibilitás üzemmód alatt válaszd ki a windows xp sz.p.3 és okézd le, indítsd újra az msn-t és működni fog, ez egyszerább :)
2012. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már kész :D

Köszönöm, zöld kezet mindenhova raktam :)

2012. jún. 21. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem figyeltem.

Szívesen, és én is köszönöm :)

2012. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!