Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használhatom folyamatosan az...

Használhatom folyamatosan az ATI overdrive programját vagy csak arra az időszakra csináljam amikor játszok?

Figyelt kérdés
Az órajeleket maxra állítottam és a ventilátor is 100%-on megy.HD5770-es videókártyám van ,ha ez számít valamit.
2010. máj. 30. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a videokártyádnak az órajeleit teljeseb felhúztad számíts arra hogy vagy felrobban vagy szénnéég.
2010. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt hogy felrobban-e azt nem tudom, de szénné nem fog égni mert max 70 fokig megy a hőmérséklete.Egyébként le is teszteltem és azt írta hogy passed:)
2010. máj. 30. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább csak játék elött nyomd be mert fölösen pörgeted a kártyádat. 1 biztos fel nemfog robbani... se szénnégni mivel van benne 1 védelem és jelez ha baj van... de attól hogy megemeled nemlesz sok teljesítmény javulás például nekem van egy sapphire radeon hd 3870-em 512 MBos GDDR4 memóriával, tiedé GDDR5-ös. nekem a GPU gyárilag 777MHz és a memória 1126MHz, win 7 élményindexben 7,1 et kap, megemeltem a GPUt 862re a memóriát 1366ra és kb 2 FPS javulást láttam plusz 5 fokkal jobban melegedett. nekem terhelés alatt 90 fok, amig neméri el ezt a hőfokot pl ki se hozza a maximális teljesítményét. de arra figyelj ha megemeled akkor számts arra, hogy csökken a kártyád élettartama. max akkor hűzd fel ha dx 11 es játékkal akarsz max grafon játszani és nem éri el a 24 FPS-t ha igen akkor ne húzd fel (FPS-t mérhetsz pl FRAPS nevű programmal)
2010. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!megnéztem hogy dirt2-ben mennyit javult a teljesítmény....hát semennyit XD alapból is van benne min.30 fps-em úgyhogy szerintem nem fogom használni, max a ventit kicsit feljebb húzom hogy jobb legyen a hűtése.
2010. máj. 31. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
na azért mondom h fölös húzni :D naja ha dx 11 melett van 30 fpsed akkor nincs miről beszélni:D hát a hűtést feljebb állíthatod igen mert ha jön a nyár, ha jön.. akkor majd jobban melegedik, ha meg jobban hűt az meg csakjó, igaz jár 1 kis plusz decibellel. de a dirt 2 lárványa ezt ugyis kompenzálja:P
2010. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!