Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy virus minden mappat...

Egy virus minden mappat rejtette tett a kulso hdd-men! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval egy virus minden mappat elrejtett!Hogy tudnam visszacsinalni?Egyesevel probaltam de nem lehet mert inaktiv a rejtett menupont kipipalasa!!
2012. jún. 22. 15:13
1 2
 11/15 anonim válasza:

Nekem minden mappát egy parancsikonná változtatott egy vírus, rákattintva azt kapom, hogy a cél nem létezik.. Az össze mappám megvan a winyón, csak mind rejtett! A Total commanderben kapcsold be a rejtett mappák mutatását és remélhetőleg látod majd a cuccaidat. A leírtására találtam épp az imént egy megoldást..


[link]

2012. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Az előző vagyok. Sikerül megoldanom a problémát. Az össze .ink VÍRUS! A valódi mappáid rejtve vannak ugyebár. Én letöröltem az össze egykori mappáim nevei .ink-t. Utána a következő programmal állítottam vissza nem rejtettre:


[link]


Sehogy máshogy nem tudtam a tulajdonságoknál a rejtettséget visszaállítani. Ez a kis program pedig pár pillanat alatt visszaállított 600GB adatot.

2012. szept. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kutyus70 ***** válasza:

Gyerekek! Itt nem arrol van szó, hogy TotalComanderrel vagy más úton láthatóvá teszem az elrejtett mappákat, hanem arrol, hogy az ezt okozó virust (ha virus egyáltalán...) hogyan és mivel irtom le??? Nekem eddig már három nagy kapacitású winyómat vágya haza ez a valami. Azt sem tudom biztosan, hogy ez a izé most csak a rendszeemezemen van, vagy rajtamarad minden külső adathordozón amit rácsatlakoztatok? Amúgy az Avast valami ilyesmit lát: LNK:FakeFolder-B

De leszedni nem tudom.......

2012. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kutyus70 ***** válasza:

Kedves elöző. Kipróbálom ma az általad javasolt megoldást, ugyanis már az idegbaj határán vagyok.... :$ Már csak egy dolgot nem értek: Mielött bevetem azt a kis szoftvert, gondolom elötte maga a virust kell eltávolítanom. De azt melyik virusirtóval?

Köszi ha tudsz segíteni, és azt is amit eddid segítettél.

2012. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
usb show programot kiprobáltat ?
2013. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!