Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szerezzem vissza?

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

2009-es msnt használtam nagyon rég óta. Tegnap be akartam jelentkezni, de kiírta, hogy le kell töltenem egy újfajta verziót, ami a 2011-es. Először nem akartam, de máshogy nem akart beengedni, így hát letöltöttem. Hát mondanom sem kell, valami ritka sz?r... már bocsánat a kifejezésért. Ma letöröltem az egész Msn programot, hogy majd újra letöltöm a 2009eset és ugyan úgy lesz mint ezelőtt. Meg is tettem, le is töltöttem, de ismét nem enged be, csak ha letöltöm az új verziót.


Valakinek van valami ötlete? Vagy már többet 'nem kapom vissza' a jó kis 2009-es megszokott msnemet?:/



2012. jún. 22. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ez a problémája, az MSN úgy lett szar, mint Magyarországon minden. :)
2012. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Ebben van valami... sajnos! .. :/

2. köszii : )

2012. jún. 22. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!