Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy játékot. Ott...

Letöltöttem egy játékot. Ott azt írták, hogy ahhoz, hogy működjön ki kell írni CD-re, de én nem írtam, ezért kéri, hogy rakja be a lemezt. Daemon Tools-ban mit kell csinálni, hogy ne kérje? Melyik fájlt kell használni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy ki kell írni, vagy a daemon tools programban mountolni. Harmadik lehetőség nincs, az egyiket kell használni. A legegyszerűbb a Daemon használata, mivel abban csak betallózod a lemezképet, és a virtuális lemezmeghajtóból pedig telepíthető.


http://www.youtube.com/watch?v=jugae1YnX-w


Ha már túl vagy a telepítésen, és azért kéri a lemezt, azt a lemezre kiírás és a daemon tools sem oldja meg. Ilyenkor, és minden letöltött játék esetén crackelni kell, ami annyit jelent, hogy a telepítőlemezen lévő játékot indító fájlt (a crack mappából általában) másolod, majd a telepítési mappába beilleszted úgy, hogy felülírja a meglévő fájlt. Ezzel az eredeti lemezt kérő probléma meg is van oldva.

2012. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,már telepítés után vagyok és nincs crack,de megpróbálok keresni,köszi! :)
2012. jún. 23. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
gamecopyworld.com gyűjti őket
2012. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De egyébként ha van egy játék(telepítés előtt) akkor,hogy lehet megcsinálni(Daemon Tools),hogy ne kérje a DVD-t?
2012. jún. 24. 10:40
 5/5 A kérdező kommentje:
ha nincs kép
2012. jún. 24. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!