Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mióta updateltem a skypeot...

Mióta updateltem a skypeot nem megy, nem jön be, mindent kipróbáltam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem volt kedvem rámenni az updatere, de már untam,hogy minden indításnál rákérdez és rámentem, azóta nem indul el, belép, de offline vagyok. Megpróbáltam régit telepíteni, de telepítésnél leáll és elugrik a skype legújabb változatára, hogy onnan telepítsem. Az a baj,hogy én külföldön élek és csak ezen keresztül tudok beszélgetni az otthoniakkal és nagyon szükségem van erre a programra, de már nem tudok mit kitalálni. A vezérlőpultból is kitöröltem már a programot, a registryből is, utána újra telepítem és keresi a netet,mutatja belülről a profilom, de offline vagyok, nem tud fellépni a netre, vagy nem tudom mi ez. A régebbi verziók meg nem mennek fel, ez a francos update miatt van, amit amúgy is mindig utáltam, valami ötlet?

2012. jún. 25. 22:58
 1/4 A kérdező kommentje:
XP-m van.
2012. jún. 25. 22:59
 2/4 anonim válasza:

Tehát ha jól értelmeztem. mivel nem volt jó, letörölted és újra feltelepítetted igaz??

Igen..ez sajnos több programnál úgy van. mint ahogy nálad is, hogy az újab verziót kell telepítened.

Szerintem próbálkozz más oldalakról is letölteni, ha ez sem segít szerintem telepítsd újra a gépet .

2012. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Előző vagyok.

Miért nem telepíted akkor az új változatát??

2012. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már megoldódott, 5x kellett újraindítanom a gépet, a legújabb van fent, de azzal sem akart menni először, remélem most már így marad.
2012. jún. 26. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!