Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit tudok ezzel kezdeni?...

Mit tudok ezzel kezdeni? Could not load OpenGL. Make sure that you have the latest drivers for your video card from the manufacture's web site. És utánna kiír ien ablakot copy, clear. Mind a 2 őt kipróbáltam gyorsan.

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel a videokártyád legújabb driver-ét, ha nem segít, akkor vegyél új videokártyát.
2011. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
letöltötem valami ati nem tudom mit de így sem működik, de csak a cod1 uo rol van szó és nem értem pl.:a cs 1,6 elfut. Tudsz még valamit segíteni kérlek?
2011. márc. 14. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy jól telepítetted a videokártya driver-ét.

A nevét írd a Google-ba, utána írd driver download, és lehetőleg a gyártó oldaláról szedd le, majd telepítsd fel.

Így csináltad?

2011. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt ien cd m hogy intel arrol telepítettem minden szart de ígysem sikerült és már nagyon ideges vagyok kérle tudnál adni linket honnan töltesem le? Vagy lehet h az a baj hogy amikor elindítom és nyomogatom az F4 et kiejön ien menü és ott kéne valamit állítani? Csak nem tom hogy ha ott akkor mit kellene.
2011. márc. 14. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Már hogy adnék linket, mikor nem tudom milyen a videokártyád, a fentebb írt módszert használd, akkor kapod a legfrissebb driver-t. A nevét Everest-el meg tudod nézni.
2011. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Letötlttöem mindent kakit gondolom bejött sok vírus és gépem mindig újraindult, ezért újra kellett telepítenem ,de nagyon szépen köszönöm hogy segítettél és hogy ennyi időt szántál rám. Remélem most majd sikerülni fog ha majd újra lesz rakva ;)
2011. márc. 15. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!