Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok visszaállni Windows...

Hogy tudok visszaállni Windows 7-ről Windows XP-re Boot nélkül?

Figyelt kérdés
Vissza szeretni állni windows XP operációs rendszerre, mert a f*szom ki van a Windows 7-el. De ez kompatibilitási gondok miatt nem lehetséges. És egy rohadt bootolható xp-t se találok semelyik ismerősömnél. Tudtok valami megoldást hogy ezt hogy lehetne? Mert már nem bírom ezt a sz*rt.

2012. jún. 29. 18:18
 1/10 Manesz ***** válasza:
Úgy hogy leszeded a Win7-et, aztán felrakod az XP-t... de könnyen hozzászokik az ember, szerezz egy emulátort.
2012. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De már Windows 7 van a gépen. És pont ez az hogy nekem az XP kéne újra. De ha el akarom indítani a telepítését akkor :

1. Nem lehet rámenni a "Windows Telepítése" ikonra.

2. Miután át állítottam a kompatibilitást, azután meg a WINNT32.exe (a telepítő fájl) nem akar együttműködni vele.:/


Gondoltam hátha van esetleg valamilyen program vagy valami hogy ezt meg lehessen csinálni.

2012. jún. 29. 18:27
 3/10 Argloss ***** válasza:
Nem Windows-ból kell indítani a telepítést, hanem az XP telepítőről. (BIOS-ban átállítod, hogy cd-ről bootoljon a gép...)
2012. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet a gépen mindkettő. Külön partíción.


De csak telepítő cd-ről. Előjöhet sata driver hiánya xp-nél.

2012. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"És egy rohadt bootolható xp-t se találok semelyik ismerősömné"

Ha van telepítőCD-d, - márpedig kell, hogy legyen, mert különben hogy tennéd fel az XP-t -, akkor az bizony bootolható is, vagy rosszul lett kiírva, azért nem az...

2012. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van, CSAK NEM BOOTolható. Ez a problémám. De még ha nemlenne CD akkorsem lenne gond mert a gépről is feltudnám rakni, csak ugye nemtudom mert nem engedi az újabb rendszer.
2012. júl. 2. 15:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Ki volt az a kretén, aki így tesz fel egy telepítőCD-t??

Akkor szedj le egy másik ISO-t és írd ki te. Az biztos bootolható lesz...

2012. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fúúú részvétem...én csak meghallom h win7,és feláll a szőr a hátamon...formázd le a vincsit,és rakd fel újra az xp-t.
2012. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ti aztán nem vagytok semmik :'D Windows 7 sokkal jobb, mint az xp :D (Nekem most nem 7es van....Nem azért védem)Ez így van:Windows XP < Windows 7 = Windows 8 <Windows 8.1..."Mert már nem "bírom" ezt a "sz*rt" "...Tanuld már meg kezelni ember....(tudom, hogy a kérdés 2 éves, de akkoris :'D
2014. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Utolsó hiába osztod az észt, a win 7 egy nagy rakás szar!!!!

Sajnos jelenleg az van a gépemen mert nem rég vettem és alapból rajt volt (64bit) és szar, telepíteni akarom az XP-t nem engedi. formálni szintén nem engedi. Ma rá ment a teljes napom a k*csög win 7 szarsága miatt, ha nem sikerül megcsinálnom szét b*szom ezt a g*ci gépet a r*kba!

2016. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!