Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap vettem egy Asus Noteboo...

Tegnap vettem egy Asus Notebook-ot, kaptam hozzá egy win7 DVD-t de nem olvassa be a gép :S mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Beálítottam bios-ban, hogy a dvd-rol bootoljon, de semmi....

Gondoltam megnézem egy másik Win7 dvd-t be-e olvas és igen arról bebootol! Ekkor jött az újabb probléma, mikor ki kell választani melyik partícióra szeretném telepíteni akkor azt írta hogy: Erre a partícióra nem lehet telepíteni mert nem NTFS fájlrendszerben van!

Oké.... gondoltam akkor formázom és NTFS-be rakom, de nem engedte formázni... oké akkor törlöm a partíciót és újat hozok létre, a törlés sikerült is, de új partíciót nem enged létrehozni....

(a Notebook-hoz kaptt win7 dvd-t másik gép se tudta beolvasni)

Most mit csináljak?


2012. júl. 1. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy Hirens Boot CD-n tömm partíció kezelő program is van, azzal biztosan meg tudod oldani.

[link]

Ha úgyis van már Win 7 telepítőd, akkor azzal nem érdemes foglalkozni, a kód a lényeg,ha azt használod, így is eredeti lesz.

2012. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült köszi!
2012. júl. 1. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!