Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől "mohó" a számítógép...

Mitől "mohó" a számítógép egere? Azaz egy kattintást kettőnek észlel.

Figyelt kérdés
Windows XP alatt,mostanában jött elő, hogy sima rámutatáskor az egér úgy tesz, mintha dupla click lenne. Dupla click ikonra esetben pedig többször is megnyílik a program. és ez hosszú évek óta való használatban most először jelentkezik. Nem állítottuk el az egér sebességét. Elkeserítően rossz ez, van rá megoldás?
2009. júl. 9. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy az egér rossz (próbáltátok másikkal?), vagy a beállításoknál lett véletlenül valami félrenyomva. Nekem spéci egerem van, ezért nem tudom, hogy neked hol lehet az ilyeneket beállítani, vagy az egér illesztőprogramjában, vagy a vezérlőpult/egér-nél. Esetleg a mappa beállításoknál lehet még elállítva, ott van olyan, hogy egy vagy két kattintásra nyissa meg a dolgokat.
2009. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egeret be lehet úgy állítani,hogy a kurzor rávitele=kijelölés,1 katt=megnyitás.

Nézd meg az egér beállításainál.

2009. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hoppsz,tényleg ez az Eszközök/Mappák beállításaiban van.
2009. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!