Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet azt megcsinálni,...

Hogy lehet azt megcsinálni, hogy a programokat csak a rendszergazda engedélyével lehessen telepíteni? Meg hogy minden ilyesmihez a rendszergazda kelljen, mint például az idő átállításához?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a tesóm össze-vissza vissza telepít minden hülyeséget a gépemre, én meg mindig letörlöm, de ő újrateszi...ezt akarom megakadályozni.
2012. júl. 4. 11:40
 1/1 anonim válasza:
(Windows 7-em van, így nézd, de máshol sem lehet nagy különbség) Kell 2 fiók: egy rendszergazda jogosultságú és egy sima felhasználó. Ha a rendszergazdát levéded egy szupi titkos jelszóval (én az Alkoholistagumimaci@07-et ajánlom, vicces, de nem sikerült még feltörnie senkinek) akkor oda csak te tudsz belépni, így csak a rendszergazda tud programokat telepíteni, beállításokat sem tudja változtatni, így az óra is külön-külön van, ha bazerálja az órát, akkor a sajátját basztatja csak, a sima felhasználót ne védd le jelszóval ugyebár. Ha tudtam segíteni, akkor küldj üzit, hogy tudjam nem hiába írtam ennyit:)
2012. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!