Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes vírusirtókat keresek?

Ingyenes vírusirtókat keresek?

Figyelt kérdés

Már sok ingyenes vírusirtót próbáltam ki és nekem ez a személyes véleményem az elején ott volt az avg nekem az tesztet benne hogy az adatbázisát sokszor frissíti,de sajnos több jót nem tudtam benne felfedezni terhelte a gépemet mert az én gépem nem olyan csúcs modern és gyors meg talált pár rotkit fertőzéseket azzal meg nem tudott mit kezdeni így gondoltam lecserélem és akkor találkoztam a noddal csak az volt a baj hogy az nem ingyenes pedig kitűnő vírusirtó volt ami után lejárt a 30nap kerestem egy ujjat és utána találkoztam az avasttal ami elég kitüő volt csak az is terhelte a gépet igaz nem asnyira mint az avg de azért is olyan 100napig használtam gondoltam körülnézek hogy milyen vírusirtók hátha találok kjobbat nála vannak de először le az angol nyelvű comodo tűzfalamat le akartam cserélni magyara mert már zavart hogy irta az angol szövegeket de abból vírusirtót telepítettem fel de nekem nem jött be mert más vírusirtókkal már lehet látni a gépemen hogy rajta van de a tűzfalát még használtam a gépemen még rajta volt az iobit vírusirtója az csak úgy mert hogy legyen valami mellet meg 2vírusirtó jobb mitán egy és utána találkoztam az Ad-aware 6 vagy7 el jó nak tünt csak olyan réginek nézet ki de 1 hétel késöbb ki jött egy vadonat uj verzioja az Ad-aware 10 ami nagyon kitünö volt az ingyenes verzió anyit tud mint a pro verzió ugy csinálták meg a gyártok ... eltávolítottam a comdo tüzfalamat és aktiváltam annak és tisztára békén hagyot nem jött elő ugró ablak kivéve amikor a nethez csatlakoztam ahhoz rá kérdezett de az Ad-aware 10 nél maradtam de gondoltam kell még mellé valami az iobit eltávolítottam mert nem volt valami erös vírusrtó igy találkoztam a panda clouddal állandó netkapcsolatom van igy megéri kiprobálni feltetem a gépre és nem vedtem észre mintha rajta lenne elégedet voltam vele és nem kell adat bázis frisitéseket csinálni de gondoltam még teszek még egy vírusírtót ami alig terheli a gépemet eredeti windows van a gépemen igy feltetem a microsoft security esenstansot ami kitünő volt csak egyet hiányoltam az adatbázisát nekem kellet frisiteni oránkét nem magátol de igy megtaláltam nekem a legjobb 3 vírusirtót

1.Ad-aware 10 free

2.panda cloud

3.MSE


tinektek mi a véleményetek meg bocsánat a hosszú szövegért



2012. júl. 4. 13:39
 1/3 A kérdező kommentje:
jam eg amiket nem még nem próbáltam ki írjárok ide a nevüket
2012. júl. 4. 14:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Ad-Aware nem is vírusirtó. Egyébként nagyjából végigpróbáltad az összeset, ami ér valamit. Ezek közül kéne választanod. De ha rootkit van a gépeden, akkor nagyon sürgősen újra kéne telepíteni a gépet, mert azt nem tudod vírusirtóval kitakarítani.
2012. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de azt hiszem azoka rotkitot védetek voltak már nem emlékszek meg az uj ad-aware egyben vírusírtó és képrogram is
2012. júl. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!