Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 Beta?

Windows 8 Beta?

Figyelt kérdés

Vélemények?

Gyorsabb mint a 7?

Jobb lett, esetleg rosszabb?



2012. júl. 5. 15:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10: Én a metro kikapcsolásával kezdtem.
2012. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

20:47-es vok.


Sokan rinyálnak h nincs start menü, stb. elárulom, hogy a régi keskeny, zsúfolt, picike start menü helyett van a metro felület, amely a "start menü"...tehát egy teljes képernyős start menüt kaptunk, amely teljesen testre szabható. - ha ráállsz, mérföldekkel gyorsabban érsz el bármit a gépeden.

2012. júl. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12: Ha magyarázni kell, az már rossz. Nekem 7-n a tálcán elférnek a programindítók, parancsikont az asztalon nem is használok. De ha sok embernek nem jön be, akkor hiába magyarázni mennyivel könnyebb átlátni, nem fogja használni.
2012. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mer begypösödött, hozzá nem értő láma = user; ezzért félnek a metrotól, pedig egyenesen szuper. érdekes, hogy akik gépen dolgoznak (mondjuk infósok) azoknak bejön, a facebook lapozgató lámáknak meg nem. vajon miért?
2012. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok láma user és infós is vagyok. Mégsem tetszik a metro felület. Felesleges ezen vitatkozni, van akinek bejön, van akinek nem.
2012. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 kisjulcsi válasza:

Sziasztok!

Feltettem a win8-at, kipróbálásra. Nincs vele semmi gondom, csak annyi, hogy az intézőben a képeket nem jeleníti meg - betekintőben sem.

(Ha rákattintok, akkor megnyitja)

Így nem tudok pl. feltöltésnél választani képet, illetve nem tudom hogy melyik, melyik kép lehet.

- kölön képnézegetőt feltettem, de a feltöltéshez kellene ez is.

köszi

2012. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
En is minap probaltam ki a windows 8-at. Nekem is nagyon tetszett. Sokkal gyorsabb mint a windows 7, szerintem tobb mint 2x gyorsabban indul es all le. A fájlkezelese is gyorsult, minden program hamarabb nyilik meg...Nekem nagyon bejon.
2012. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az elozo vagyok, itt van par foto a chip mahazin e havi lapjabol, itt reszletesen kitargyaljak a sebesseget is.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!