Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb vírusírtó?

Melyik a legjobb vírusírtó?

Figyelt kérdés
Mert ha régen mindig jöttek egy cégtől ellenőrizni hogy jó-e a gépem és mindig a vírusiróba kötöttek bele és letörölték ami volt régen (AVAS,MICOSOFT SECURITY AVIRA) és felrakták a 2.7-es nod 32-őt még ha az gatyi is annyira jó lenne az a vírusírtón vagy mi?

2012. júl. 7. 21:14
 1/5 Argloss ***** válasza:

A 2.7-es NOD-nak már nincsen támogatottsága sem, tehát nem hinném, hogy túl jó ötlet lenne azt használni. (magánszemélyeknél esetleg az volt csábító régebben, hogy volt hozzá működő örök frissítés törés...)

Frissített operációs rendszer esetén ha nem telepítesz minden vackot ami megjelenik a képernyőn akkor teljesen jó az Avast ingyenes vírusirtója is a Windows alap tűzfalával...

Persze ezen a területen is nagy úr a megszokás, de az igazság az, hogy a vastagabb póló sem véd meg, ha leugrasz egy felhőkarcolóról...

2012. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom amik voltak fent azok ingyenes cuccok, és otthoni felhasználásra vannak jogilag, ebbe köthettek bele. Nekik meg biztos a Nod van meg licencbe és azt nyomatják.
2012. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy lehet félreértem, ha ez nem céges gép akkor mindenképp jobbak amik neked voltak.
2012. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ESET az nagyon jó, de nem a 2.7-es verzió.

Én legszívesebben ESET Smartot használnám, de most Avast van fent, sosem találnak semmit sem, szerencsémre valahogy sosem botlom vírusos tartalmakba. Igazából engem nem érdekel hogy mi van fent csak ne lassítson és ne figyelmeztessenek a buborékok az asztalon...

2012. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert nekem most a Microsoft Security van fent de idegesit már mert mindig sárgán jelez hogy vélhetően nem védett a gép de már volt 3 gyors vizsgálaton meg 2 teljes vizsgálaton ja és még frissitettem is meg amiket talált kitöröltem és akkor is

ötlet?

2012. júl. 8. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!