Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » W7-et szeretnék telepiteni de...

W7-et szeretnék telepiteni de még nem volt op rendszer a gépen. (? )

Figyelt kérdés

Leszedtem egy w7-et és az lenne a kérdésem,hogy hogy telepitsem fel?Soha nem tettem fel op rendszert ugy,hogy közben ne lenne rajta és nemtudom,hogy hogy kéne :D

Van most 1 iso fájl azt kéne ki ironom 1 lemezre?vagy nyissam meg az iso-t és azt irjam ki?

És ha ez megvan elég ha bekapcslom a gépet,be a lemezt és ennyi?:D



2012. júl. 11. 16:01
 1/6 anonim válasza:
Az iso-t mountold be, telepítsd egy lemezre, kapcsold be a gépet, majd kövesd az utasításokat.
2012. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Miután a lemezt beraktad...
2012. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az íróprogramban válaszd a képfájl írása lemezre funkciót, különben nem fog bootolni a lemezről a rendszer.

A töbii itt: [link]


Nem feltétlen kell a BIOS-ba belépni, valamelyik funkcióbillentyűvel(f12 ált.) elő lehet hívni egy boot menüt és ott kiválasztani az optikai meghajtót.

2012. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi,még annyit,hogy telepítés közben meg lehet particonálni a vinyot ugye?:D
2012. júl. 11. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetes lehet particionálni, telepítés típusánál az új rendszer telepítését kell választani, majd amikor kiválaszthatod hová szeretnéd telepíteni, a jobb alsó sarokban lesz lehetőség a "meghajtó beállítások" feliratra kattintva törölni,formázni, új partíciót létrehozni.
2012. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. júl. 11. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!