Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik azok a programok amiket a...

Mik azok a programok amiket a Windows újratelepítése után feltétlen fel kell rakni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a legalapvetőbbekre is mert jeleneg egy .bin kiterjesztésű fájlt sem tudok megnyitni.

2012. júl. 12. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Innen válogathatsz: [link]
2012. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsősorban a hardverek drivereit telepítsd fel. Aztán jöhetnek a felhasználói programok. Én azt mondanám, hogy csak azt telepítsd fel amire szükséged van, ne legyen felesleges szemét a gépen.

- Audiolejátszó: Foobar2000

- Képnézegető: ACDSee

- Videólejátszó: MPlayer+Frontend, vagy VLC Player

- Audioszerkesztő: Audacity

- Képszekesztő: Paint Shop Pro

- Videószerkesztő: VirtualDub (+ K-Lite Codec Pack)

- Irodai szoftvercsomag: Microsoft Office, vagy valamelyik ingyenes alternatívája

- PDF nézegető: SumatraPDF (kisebb, gyorsabb mint az Adobe Reader)

- Fájlkezelő: Windows Commander

- Fáljtömörítő: 7-Zip (ezzel tudsz tömörített fájlokat kicsomagolni, ingyenes)

- Bin fájlok kinyitására: PowerISO, MagicISO (valamelyiket használtam régebben, de már nem emlékszem hogy melyiket)

- SpeedFan (a géped hőmérsékletét tudod vele monitorozni)

- Sávszélesség monitorozó: NetWorx (akár órára lebontva meg tudod nézni, hogy mekkora adatforgalmat csináltál)

- Webböngésző: én az Opera-t ajánlanám

- Torrentkliens: uTorrent 2.2-es verzió (fele annyi erőforrás kell neki, mint a 3-as verzióknak)

2012. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!