Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok valami módszert...

Tudnátok valami módszert ajánlani amivel rar jelszót fel lehet törni?

Figyelt kérdés
Csináltam egy rar tömörített fájl amire raktam jelszót is de a jelszót sajnos el felejtettem és szükségem lenne a fájlokra

2012. júl. 16. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

van jelszófeltörő de azt hiszem ha 8 karakternél hosszab a jelszód kiakad.


itt van egy pl: [link]


ha nem működik van mégegymódszer (viszont azt nem próbáltam) de írták valahol hogy a winrar legelső verziói nem kérnek jelszót, mivel akkor még nem volt ilyen funkció

2012. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen megpróbálom ezt a programot, milyen régi rart töltsek le kb?
2012. júl. 16. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:

"van jelszófeltörő de azt hiszem ha 8 karakternél hosszab a jelszód kiakad."

Nem akad ki, csak 8 karakternél hosszabb jelszó esetén nincs értelme használni, mert több ezer év is lehet, mire végez...


" winrar legelső verziói nem kérnek jelszót, mivel akkor még nem volt ilyen funkció"

Ezzel meg az a gond, hogy az neki sem áll, mert nem tudod vele megkerülni a jelszót, maximum nem tömöríti ki, tehát ezzel nem mész semmire...

2012. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!