Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretném felfrissíteni német...

Szeretném felfrissíteni német nyelvtudásom. Milyen könyvet vagy módszert tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Középfokú nyelvvizsgám van, de már kb. 5 éve nem használom a nyelvet. Gyerekekkel vagyok itthon, sok időm nincs, de mindenképp jó lenne ismét formába jönni, ha munkát szeretnék majd találni. Jelenleg megszólalni nem nagyon tudnék, de elég jól megértem az írott szöveget.


Köszi, ha valakinek van tippje!


2012. ápr. 20. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ich habe keine Ahnung.
2012. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Nekünk van otthon parabola, ami német csatornákra van ráállítva. De persze ehhez kell egy tányér, és egy beltéri egység, amellyel aztán ingyen foghatsz 100-200 csatornát (persze ebből csak 20-30 értelmes)


Annyiból jó, hogy mialatt te ismételsz, a gyerekre is ragad a német.

2012. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!