Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyors módszert tudnátok...

Milyen gyors módszert tudnátok ajánlani kutyasz*r kivédésére?

Figyelt kérdés

Kerítésünk elött van füves rész amit mi gondozunk stb... de gazdák folyton odasz*ratják az ebet. Ha kint vagyunk nem merik de nem tudjuk ezt folyamatosan felügyelni. Egyszer más módszerhez folyamodtunk, mert tudtuk hol lakik az illető. Kutyasz.rt zacskóba raktuk és a gazdája postaládájába raktuk azzal a címmel, hogy "az ön kutyája itt felejtette". De ez a módszer ismeretleneknél nem vállik be mert nem tudjuk hol laknak.


Mi a jó megoldás?


2012. máj. 1. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyikre ráordítasz, sajnos mást nem tudsz tenni. Esetleg kirakhatsz táblát, hogy légyszi ne már, vagy hogy csöngessen be, adunk zacskót, sőt, a kukánkat is használhatja, csak ne hagyja szanaszét. Persze a nagyon parasztok direkt csakazértis hordhatják oda a kutyát, de azért egy próbát megér.
2012. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy táblára írjátok ki, hogy nem kutya WC, ám ha mégis véletlenül ide piszkított a kutyája, kérjük a gazdit, szedje össze.
2012. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kimennék zacskóval, és közölném: 'Látom elfelejtett zacskót hozni, parancsoljon.' Aztán odaadnám neki. Hátha leesik az illetőnek, hogy nem ártana takarítani a kutyája után.
2012. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is adj oda egy zacskót, vagy táblázz.
2012. máj. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 compactegon ***** válasza:
30%

beletenném egy zacskóba, majd nyitva hagynám a száját és utána hajítanám (a gazdát találd el :D). ha meg hőbörög, mondd meg neki: "ez, vagy 50000-es bünti?" ;)

de ha lefényképezed, megbüntethetik érte legközelebb. közterületen biza össze kell szedni a kakkert. ez van.

2012. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kiraktak egy táblát(Kérjük a Tisztelt Kutyatulajdonosokat, hogy kutyáik végtermékét szállítsák el!), rá pár közértből hozott zacskóval, amit a zsemlékhez raknak ki tekercsben.
2012. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg pont úgy szoktam járni, hogy a kutya még be sem fejezte és már ordítanak velem, hogy hogy képzelem ezt. Hát basszus fel fogom szedni, csak fejezze már be az a szerencsétlen. :) Meg volt olyan hogy szegény kutyát arrébb rángattam mert tudtam hogy ott lakik a kiabálós kutyagyűlölő banya. :(
2012. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!