Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell egy videókártyát...

Lugosi László kérdése:

Hogyan kell egy videókártyát beszerelni? Az lenne a problémám hogy vettem egy vidikarit ati HD5450 1gb ddr3. mikor kiveszem a régit a gépből és berakom az ujjat akkor inditásnál nem jelenik meg semmi: csak megy a gép de kép nincs mi a probléma? :

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Vga kábelţ rádugtad? amit régiröl lecsavartál és lehuztál

tápcsatlakozó hogy enek keljen kizártnak tartom és mivel keveseţ fogyaszt valószínü táp is elég neki, illetve akor el se kelene indulnia

szóval valami nem stimel

monitorod milyen pontosan?

2012. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha kiveszem az ujjat és visszarokom a régit megint van kép.próbáltam ugy hogy utközbe tehát mikor ment a gép belerakni az ujjat de akkor meg az egér és a billenytyűzet nem működött :/
2012. júl. 16. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Menet közben:S

ugy ne probálgasd

.

újonan garanciálisan megbizható boltol veted?

.

lekelene tesztelni egy gépben új videokártyát jó e (netán mási monitorral

ha sehol nem jó akor garanciáztasd

ha nincs rá akor igy jártál... (figyelni kel használt dolgokra hol veszed, kitöl)

töröltem kérdést

2012. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!