Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word dokumentumot mihez...

Word dokumentumot mihez társítsak, hogy lássam?

Figyelt kérdés

a melohelyen nincs word, meg excel, mert a főnök volt akkora buta, hogy letörölte a programokat.

itthon megcsináltam a melót, de nyomtatni már a munkahelyen tudom. viszont word dokumentumot, sem megnyitni, sem nyomtatni nem tudok bent.

hogyan nyomtassam mégis ki?


a főnökék 1,5 hónapja nem telepítik a programokat. lehet szrájkba kezdek...


2012. júl. 16. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

OpenOffice vagy LibreOffice ingyenes programok, és kezelik a .doc formátumot. Ezt telepítheted, ha a legalitás miatt aggódsz.


Vagy pdf-be mented (office 2007-10-zel), és azt nyomtatod.

2012. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezt töltsd le, ingyenes és a főnökéknek se kell fizetniük érte.

[link]

[link]

2012. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a netes letöltésekkel úgy vettem észre menteni nem tudok egy-egy szerkesztés után..
2012. júl. 16. 18:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Libre: van Portable változata is. Töltsd le, pentdrive-ról működik.

[link]

2012. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 coopper ***** válasza:

Szia.


Windows XP óta van windowsban progi rá, igaz, hogy csak az RTF-fé konvertált fájlokat kezeli a neve (de gondolom ez megoldható) :


WordPad


Win7-ben : Minden program - Kellékek - Wordpad.


Sok sikert.

Üdv.

2012. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

a wordpad nem jeleníti meg a céges fejléceket, arról pedig, hogy a formátumot sem őrzi meg ne is beszéljünk :(


szóval a 2-es pontos alkalmazásokat letöltöttem (progikat)

megjelenített egyetlen egy darab word dokumentumot, ki is nyomtattam, utána semmi!!!!

nem nyitja a word dokumentumokat, sem az excel táblázatokat, nem is nyomtat, hiába társítom semmit nem csinál!!!csak foglalja a helyet.

és azt sem értem, hogy a linken látszik, hogy a progi 202 MB letöltés/mentés/futtatás után hogy lesz ebből 500 nem tudom hány MB....mert ennyi!

2012. júl. 17. 17:22
 7/15 A kérdező kommentje:
és kedves első válaszoló. nem tudom pdf-ben menteni a word dokumentumokat, amiért nincs rá opció!
2012. júl. 17. 17:23
 8/15 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha csak a PDF átalakitás a gond az könnyen orvosolható :


[link]


Letöltöd telepited a nyomtatók között megjelenik a "dopdf v7" nevezetű nyomtató.


Amit erre a nyomtatóra nyomtatsz az PDF-ként fog "kinyomtatódni" magyarul átalakitódik PDF-fé.


Sok sikert.

Üdv.

2012. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

mármegint telepíthetek :(


az előbbi is jó volt. tele a c meghajtó szinte fullra, meg sem kérdezte, hova akarom telepíteni - telepítette a c-re. gondoltam átküldöm a d-re. áá azt nem engedi.


akkor most töröljem, pdf-es nyomtató telepít.


és ha az sem fog bejönni? kivagyok, hogy miért nekem kell ezt megoldani???

van ács kalapács nélkül, mozdonyvezető vonat nélkül, fogkefe fogkrém nélkül??? ki vagyok a mai munkáltatóktól!!!

2012. júl. 17. 18:40
 10/15 A kérdező kommentje:
és az a nyomtató progi vajon kompatibilis e a hardwerrel.....
2012. júl. 17. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!