Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Photoshop-al (CS3, magyar)...

A Photoshop-al (CS3, magyar) hogyan tudok bizonyos tárgyaknak vagy egy bizonyos emberen a ruha színét megváltoztatni úgy hogy élethű maradjon?

Figyelt kérdés
Próbálgattam a színcserélővel is de nem akart menni sehogy sem a dolog. a neten se találtam ha valaki tud adni valamilyen leírást könyvet vagy honlapot azt is szívesen veszem.vagy valaki leírná itt hogy hogyan kell ha az illető benne van a témában én még csak most ismerkedem a programmal,szóval nagyon kezdő vagyok.köszi!
2009. júl. 13. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kép -> Korrekciók -> Színezet/Telítettség -> Színezet csúszkáját próbáltad már? Persze ehhez először ki kell jelölni a rucit, annak pedig sok módja van, ha ahhoz kell tipp, szólj!
2009. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, még nem próbáltam ezt,tényleg ezzel már kezd alakulni a dolog,a kijelölést a varázspálcával csináltam az elég jól kijelölte az alakzatot csak nem minden részét, még gyakorolni kell...)
2009. júl. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!