Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le szeretném tölteni az MSTS...

Le szeretném tölteni az MSTS vonatos szimulátort, de sokan írják, hogy nem érdemes, rossz. Tényleg így van ez? Miért?

Figyelt kérdés
vonat, szimulátor, MSTS

2012. júl. 17. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez izlés dolga. Én sem javaslom, azoknak akik a pörgős játékmenethez van szokva. Akár 5 perc is eltelik két állomás között. Te meg csak ülsz és nézed a suhanó tájat, közben néha megnyomsz egy-egy gombot. Nem éri meg. A youtube-on megnézhetsz egy csomó videót, eldöntheted, hogy tetszik-e neked.
2012. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, embere válogatja kinek melyik a jó. Én nekem az MSTS van a gépemen, és nekem bejött. Bár az Alföld 6 nincs meg, a Dél-Balaton és Dél-Dunántúl pályák nagyon jók. Az alappályák nekem nem tetszettek. Szerintem kezdő szimulátorozónak mindenképp ajánlott ezzel kezdeni.
2012. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!