Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom futtatni a directx9-...

Nem tudom futtatni a directx9-et hogyan kell, miért nem engedi? Két napja próbálom megcsinálni, de nem sikerül, hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

szóval hogyan töltsem le a directx latest versiont(sims3-hez) azt hiszem már csak erre lenne szükségem hozzá. a dierctx9et letöltöttem, de ahhoz a dsetup dll hiányzott, azt is letöltöttem külön,de valami nem jo.a simset nem tudom egyszerűen elindítani,mert ezt írja ki:


fail to enumerate any directx 9 compatible graphics adapters in this system!

please make sure you have a directx 9 compatible graphics adapter and have istalled the latest manufacturer provided driver!

the application will now terminate...


mit kell ehhez letöltenem? tudnátok linkelni?

ami directxet letöltöttem, azt ujra és ujra futtatja velem és vmi nem stimmel. ha így nem is, hogyan tudnám telepíteni a sims 3at, hogy végre tudhassak vele játzsani?:)


2012. júl. 17. 12:56
 1/3 anonim válasza:
Öreg.. a hibaüzenet amit kaptál azt jelenti, hogy a videokártyád nem támogatja a directx 9-et(ami meglepő lenne)..vagy legalábbis nincs fent a videokártyához a driver és ezért nem tudja futtatni, viszont az, hogy össze vissza töltögeted le a fájlokat meg a dx-eket, az egyik leggyakoribb és legnagyobb baromság, tipikus esete "játszani akarok, de fingom nincs hogy kell" személynek...-.- szedd le a VGa-hoz a legújabb drivert, aztán rakd újra a Dx-et, ha ez sem jó akkor pech...
2012. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezt jól látod, hogy gőzömsincs hogyan kell csinálni, nyilván ezért kértem segítséget. egyáltalán nem értek ehhez, az unokahúgomnak szerettem volna letölteni ezt a játékot.

"szedd le a VGa-hoz a legújabb drivert" - ez mit jelent? mi az a VGa, és hol tudom leszedni a drivert? tudnál linkelni, mert nem értem. és utána csak újra töltsem le a directx-et?

2012. júl. 17. 14:24
 3/3 anonim válasza:
A VGA az a videokártya..annak kell a legfrissebb driver(illesztőprogram ha ugy tetszik) ezt a kártya gyártójának(Nvidia vagy Ati) honlapjáról le lehet szedni, és fel kell rakni..ha ez megvan utána kell megint feltelepíteni a directx-et..én nem tudok neked linkelni mert fogalmam sincs milyen videokártyád van, márpedig abból mindhez másik driver kell...
2012. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!