Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tehetek windows 7-et a...

Hogyan tehetek windows 7-et a netbookomra?

Figyelt kérdés
Van egy netbookom, és letöltöttem a windows 7 ultimate-t, és a telepítő kódnál kipróbáltam rengeteget, de egyikre sem engedett tovább. Szóval inkább melyiket töltsem le, hogy működjön valami kóddal?(tapasztalatok alapján)...És tudtok küldeni kódot is? Startert nem szeretnék telepíteni.

2012. júl. 19. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
honnan töltötted?
2012. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg pl.
2012. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# Torrentel töltöttem le.

2# A kérdés alapján nyilván nem akarom megvenni!

2012. júl. 19. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez alapján nyilván bűncselekményt követsz el és a kérdésed alapján azt várod tőlünk, hogy tettes társak legyünk?
2012. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj már megint ez a bűncselekmény, és mi tettestársak leszünk hülyeség. Az interneten megtalálni az összes operációs rendszert, persze ezek "kalóz" operációs rendszerek, és ezeket nem bűn letölteni, éppen azért mert ketyósak. Ha büntetnék az ilyet, akkor biztos nem lenne egy se fenn a világhálón. Ha pedig ezt gondolnád rólam mielőtt válaszolnál a kérdésemre, akkor nem vagyok kíváncsi rád!
2012. júl. 19. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Bárkit leszúrhatsz az utcán ... a lehetőséged adott ...
2012. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok én senkit se leszúrni! De ha lecseszésre gondolsz, akkor előbb gondolkodj el a bűncselekmény szó fogalmán, és hogy mi számít annak.
2012. júl. 19. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Te meg lapozgasd a paragrafusokat: van amit megtehetsz és van amit nem, mert egy általad választott társadalmi rendben élsz.

A konyhakés ott van a fiókban, az utcán meg vannak járókelők - a neten fent vannak az illegális szoftverek, neked meg van sávszélességed letölteni ...

2012. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tud valaki hasznos tippet adni?
2012. júl. 20. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!