Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skypeon belehet állítani,...

Skypeon belehet állítani, hogy mondjuk a barátom más hangjelzéssel jelentkezzen be, mint mások?

Figyelt kérdés
Köszi előre a válaszokat! :)
2012. júl. 27. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ja, és bocs, de én a családnak és sok minden másnak köszönhetően 17 évesen közelében nem voltam annak, h lány egyáltalán szóba álljon velem, de még jóval utána is elég nagy küzdelmem volt ezzel. Sajnos a mai fiatalok el vannak kényeztetve, elvárják, h jó legyen nekik, legyen jó párkapcsolatuk, de h ők is esetleg megküzdjenek vmiért, azt már nem.

Tudod, nagyon elmehetne az összes ilyen semmirekellő fiatal a Holdra h normálisabban élhessenek az emberek itt a Földön. Nekem ez a véleményem, lehet elküldeni érte melegebb éghajlatra, de akkor is ezt fogom gondolni!


És továbbra is fenntartom a jogomat h azokon próbálok segíteni inkább akik a lelki mélységeiket élik át, mert pl. a szüleik utálják őket és pokollá teszik az életüket, és nem azokon fogok segíteni, akik nem tudják h hogyan rakják be a barátnőjüknek. El lehet engem küldeni a pokolba ezért a gondolkodásomért és lehet miatta utálni h ilyen vagyok.

2012. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
látom, fáj szembenézni az igazsággal és törölteti valaki a válaszokat innen. gyenge jellem,akárki is törölteti, de én akkor is leírom és a moderátoroknak is ajánlom olvasásra.
2012. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
figyelj nyugodtan... de én nem akarok senkivel vitatkozni.
2012. júl. 27. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell vitatkozni, mondd meg miben nem értesz egyet, miért nincs igazam. lehet h neked lesz igazad. írhatsz privátot ha gondolod. és nem kell mindent magadra értened abból, amit írtam itt. :)
2012. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na, itt a számítástechnika kategóriában tényleg hülyén néznek ki a válaszok, amiket írtam
2012. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is a családom miatt nem volt egészen mostanáig barátom. =/ Abban egyetértek, hogy a mai fiatalok elvárják hogy jó legyen nekik, mert ők tökéletes életet akarnak. Na most ne ítélj el, mivel én abszolút nem akarok tökéletes párkapcsolatot, mert én már ezzel is megvagyok elégedve. Akkor ott a családom. Apám agybeteg. És szószerint. Teljesen normális az egyik pillanatban majd elpattan az agya. És akkor vitatkozik, elmondd mindennek. :/ Nem jó. Barátaim alig voltak/vannak, mert mindenkinek megmondom a véleményemet. Küzdök az egész életemmel, küzdök a kapcsolatomért. Ráadásul nem azért mert sajnáltatni akarom magam, de nagyon rossz a szemem. Két éve volt műtétem. És eddig az volt életem legrosszabb élménye. Akkor anyagilag pocsékul állunk. Télen nem volt mit ennünk nagyon.. ezért volt hogy jártam dolgozni, meg most is voltam nyáron.

Emellett mégis jól tanulok, gimnáziumba járok, hozom a formám. Sőt, már most várom a sulit, mert hiányoznak az emberek, a tanulás minden. Az, hogy ne legyek itthon és hallgassam a vitákat. Melózni is ezért volt jó.

Szóval nem olyan jó az életem és nem a párkapcsolatom az egyetlen problémám. Csak most ő az egyetlen aki mellett megtudok vígasztalódni, ezért fontos nekem nagyon. Szeretem.

Szóval azzal egyetértek, hogy a semmirekellőket tényleg ki kéne küldeni a Holdra. Egyet értek.

2012. júl. 27. 18:59
 7/7 A kérdező kommentje:
oda azért nem szeretek írni, mert nekem nem igazán válaszolnak normálisan, legalább is volt már kérdésem 2-3 és alig jött válasz..
2012. júl. 27. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!