Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak arra hogy jelentkezzen?

Figyelt kérdés
Van egy friss kapcsolatom. 1 hónapos... Nagyon jól érezzük magunkat együtt. Már meg történt közöttünk az is... 24 éves vagyok. És ez a második komoly kapcsolatom. De most a legutóbbi találkozásunk után amikor le is feküdtünk egymással. Azt írta hogy ne haragudjak hogy nem írt már aznap nekem. de gondjai vannak .és hogy majd fog jelentkezni .. puszi jóéjt... ti meddig várnátok arra hogy jelentkezzen ?
2011. jún. 7. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
a csaj nem reagál vagy a férfi?:)
2011. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi.. igen ezt kihagytam.. a férfi...
2011. jún. 7. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Dobott téged, egy másik nőért. Egy szerelmes pasi azonnal írt volna neked, mint egy jó papucs.
2011. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem mondta meg ? Miért úgy válik el hogy alig várja hogy újra találkozzunk.. hogy fog jelentkezni hogy puszi... jóéjt.. :S nem látok benne logikát...de a kérdésemre nem kaptam választ.. hogy meddig várnátok.. írnátok neki hogy akkor most mi van ? ha igen akkor mennyi időt várjak ?
2011. jún. 7. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:
de mikor írta ezt???? szerintem 1-2nap még belefér,de több már nem....
2011. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1-2 hónap hogy a ló túrós fa.szába férne bele?
2011. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5 dik napja... nem 1-2 hónapja...
2011. jún. 7. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:

most mit reagálod túl?

a lányok is pont ugyanezzel a technikával dobják a pasikat, a tied meg pont eltanulta tőlük. Ez van.

2011. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
áááá nálam nem ugy volt a csajszi mondja hívjam én hívom ő kinyomja:(
2011. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 nap is már sok .... én vagyok aki 1-2napot még csak-csak várna...de 5 nap már sok....hagyd a fenébe :(
2011. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!