Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás az ha szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás az ha szeretném hogy a párom legalább naponta egyszer jelentkezzen? (nem élünk együtt)

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 17:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem ismerlek titeket. Van akinek nagy elvárás, van akinek természetes.
2011. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem
2011. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Szerintem az a természetes, ha a párok - akik szeretik egymást - naponta beszélnek, ha már nem tudnak találkozni.
2011. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Régen jelentkezett minden nap,de az utóbbi időben 2-3 napig se hív és a munkára fogja.Sajnos még nincs lehetőségünk összeköltözni az anyagiak miatt
2011. jún. 24. 17:50
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk teljesen természetes, hogy legalább naponta életjelet adjon magáról. Csak hétvégén tudunk együtt lenni, és hétköznap szoktunk beszélni msn-en. Nyugodtan elmehet akárhova, csak írjon sms-t, hogy későn jön haza, ne várjak rá. Szerencsére neki is fontos, hogy napi kapcsolatban legyen velem.

19/L

2011. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Végül is nem az. De mindenkinél másképp működik. Lehet ő neki nem fontos hogy mindennap jelentkezzen vagy vice-versa.
2011. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
én is elvárnám a napi egyszeri, legalább egy sms-t. bár az is elég vérszegény.
2011. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igen. Neki is kell a nyugi...
2011. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

szerintem 1 sms-be nem halt még bele senki!


Szóval ha nem is beszéltek, de egy sms az elvárható, pl.: "megvagy jól vagy minden oké?" ennyi....


26/f

2011. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Egy kapcsolatban úgy gondolom fő a változatosság, ha mindennap telefon van nincs abban előbb utóbb beüt az unalom, én két esetben játszottam ezt el, és hosszú idő után már kimondottan idegesített...
2011. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!