Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent. Mit csináljak, hogy...

Torrent. Mit csináljak, hogy végigtöltse?

Figyelt kérdés

Már 4 napja töltök egy 7 GB-os fájlt, ami be van rar-ozva. Már 92%-nál járnék, de mostmár csak 2 mb/s-el vagy 0,1 mb/s-el töltik. Valamikor meg nem töltik, csak a feltöltés megy.


Le lesz töltve egyáltalán, vagy már nem töltik? Most 4 napot elpazaroltam a semmire, és bele sem tudok nézni. Csak a winchesteremen lett több a hely.


Valahol azt olvastam, hogy a trackernek kell privát üzenetet írni. De, amiről töltök az egy külföldi torrent oldal.


Hotfile meg ilyeneken meg le van törölve ez a fájl.



2012. júl. 28. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a kliensben a seedereknél 0(0) van, akkor reménytelen.

Ha a zárójelben van valamilyen szám (persze nem nulla), akkor még van esély.

2012. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha külföld, akkor számold bele hogy a világ másik végén lévő seedernél lehet éjszaka van és nem futtatja a torrentet.


Nem tudsz mit csinálni, csak várni, de ez az előző 3-4 kérdésedben már tisztázva lett.

2012. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van szám, csak azt nem értem, miért töltik olyan lassan, amikor 4 napig teljes sávszélességgel jött le a fájl. Ma pedig szeretném, ha végre lejönne már az a maradék 450 mb.
2012. júl. 28. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető szerintem az is , hogy törölte a feltöltő a fájlt közben és senki sem töltötte le teljesen ezért nincs a seederektől feltöltés. Magyarul senkinek sincs meg teljes egészében a fájl.
2012. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez akkor helytálló, ha 1 seeder volt 1(1) állapottal a kliensben. Azt írja a kérdező hogy van szám, így az állapot 0(x) lehet, ahol az X valamilyen kapcsolódó seedert jelent, akik éppen nem a kérdezőre kapcsolódnak. Ez lehet amiatt, hogy másnak töltenek, így nincs szabad sávszélességük.


Nekem is volt ilyen a napokban, hogy 0(X) aránnyal futott a kliens pár órán át, majd egyszer csak kapcsolódtak és elindult a letöltés.


Ha ez nem történne meg, akkor kapcsold be a DHT-t, az is tud néha külső seedert találni. De újabb kérdést kiírni ezzel kapcsolatban nincs értelme, mert minden lehetőség ki lett tárgyalva.

2012. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majdcsak lejön már. Már csak 200 mb kell. Egyébként köszönöm.
2012. júl. 29. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!