Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az alábbi böngészők közül...

Az alábbi böngészők közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Melyik a leggyorsabb, és elsősorban olyan böngi amin nem omlik össze a flash player még a fb képek nézése közben sem...

Az explorer, az opera, és a chrome, a safari, és a comodo dragon kivételével.

Ezek közül az explorer, a safari, az opera és a comodo is halál lassú, a chrom-on meg még az fb képek nézése közben is összeomlik a flash player.

Itt a link:


[link]


Ezek közül melyik a legjobb a fent említettek szerint?


2012. aug. 5. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálad valami komoly baj lehet, vagy a géped harmat gyenge, nekem eddig egy gépen sem omlott össze a Chrome.

Pedig hidd el, informatikus vagyok, jó pár gép megfordult a kezeim között!


Esetleg a Firefox-ot próbáld még ki, de az kicsit lomhán indul el, illetve a régiekre ez volt a jellemző.

Na meg sok ramot eszik, bár ez manapság nem mérvadó, mert mindegyik ezt teszi.

2012. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap telepítettem újra a gépemet és akkor is ezek a problémák merültek fel!
2012. aug. 5. 20:39
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja, igen, a firefox is eszméletlenül lassú. És a ram is 50-60%-on van tőle.


Dell vostro 1015-ös laptopom van.

2012. aug. 5. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg mióta lefrissítettem a Firefoxot a 14.0.1 verzióra, böngészés közben random összeomlik. Lecseréltem az Operára, egyenlőre rendben működik.


Régen olyan jó kis böngésző volt a Firefox, ezt is minél tovább fejlesztik, annál sz@rabb lesz.

2012. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!