Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 "No Signal" error....

Sims 3 "No Signal" error. Miért van ez, és hogyan szüntethetem meg?

Figyelt kérdés
Miközben játszom a Sims 3-mal a monitor hírtelen kikapcsol és kiírja, hogy 'No Signal', miközben a gép bekapcsolva marad. Több éve játszom a Sims 3-mal, eddig semmi probléma nem volt vele. Elmentem egy nyári táborba, és amikor visszajöttem, és átszani akartam, ezzel szembesültem. Szüleim szerint a gép nem volt bekapcsolva, és ahogy körülnéztem a gépen, én is láttam, hogy semmi nem történt vele ameddig távol voltam. Sokáig szarakodtam ezzel, és 2-3 napra el is múlt, de most megint visszatért. Ha valaki segítene nagyon megköszönném, rendszeradatokat is írok, ha szükséges. Előre köszönöm! :)

2012. aug. 6. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a monitor kábeledben megvan törve valami szál. Vagy a vidikarid nem működik rendesen. Én elsőkörben egy Kábelcserét vinnék véghez. ÉÁs ha ez nem segít akkor vagy VGA csere vagy monitor csere. De lehet hogy valami kontakt hiba van. Mozgasd meg a kábelt.
2012. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lunala ***** válasza:
Nekem pár napja csinálta ugyan ezt az Elder Scrolls: Skyrim-nál. Szerintem ebben a melegben túlmelegedhetett valami a gépben, ezért most le van szedve az oldala és oda van állítva a ventilátor. Azóta semmi baja. (Persze, nem biztos, hogy ez a baj, de nekem már nincs baja :/)
2012. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!