Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyibe kerül egy számítógép...

Mennyibe kerül egy számítógép újratelepítése, és hol csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem értek ehhez, persze szeretném megtanulni. De nincs erről részletes útmutató a neten, továbbá ehhez értő ismerősökkel sem rendelkezem, tehát kénytelen leszek szakértővel megcsináltatni. Viszont nincs rá sok pénzem, ezért kérdezlek titeket!


Budapesten merre csinálnak ilyesmit olcsón, tudtok ajánlani címeket?

És mégis kb milyen összegre számítsak?


+ Az is érdekelne, hogy hol lehet ezt megtanulni!!

Segítsetek! Kösz!


2012. febr. 16. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Ajánlatokat nem tudok mondani, viszont egy észrevétel (ha nem gond):


"De nincs erről részletes útmutató a neten"


Ezt erősen kétlem, rengeteg operációs rendszerhez létezik magyar(!) nyelvű részletes útmutató, pl. XP telepítés:

[link]

2012. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez XP, de gondolom 7-eshez is van ugyanilyen. Kb 3 mp volt megtalálni.

De ha letöltesz egy Ubuntu-t, kiírod cd-re akkor azzal még könnyebb dolgod lesz.

2012. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez pl egy Ubuntu telepítés:

[link]

2012. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez pedig egy Win7:

[link]

2012. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elsőre jobb lenne ha hozzáértő csinálná (úgy, hogy látom mit csinál...), szóval HA VALAKI TUD SZAKIT + IRÁNYÁRAT, AZ ÍRJON!


Egyébként köszi a linkeket, az első nagyon részletesnek tűnik, egyelőre csak azt néztem meg.


Az a baj továbbá, hogy nekem annó hatszázadik ismerős kollégája tette a windowst+minden mást a gépemre, és nekem nincsenek ilyen telepítő cd-im! Ezért is kéne szaki, meg hogy ez mennyibe kerül...


Illetve van egy telepítő cd-m, egyszer munkahelyen "kukáztam ki", azon van is valami kód. De nem tudom, hogy ezt tudnám-e itthon a gépemre tenni, vagy az csak egyszer használatos volt a munkahelyen?!


Aztán a winamp, nerosmart, vírusirtó, és hasonlókat is úgy tették fel, s nekem nincsenek ezek meg cd-n....


Ilyenkor mit lehet tenni?

2012. febr. 16. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvileg problémamentesen lehetne telepíteni arról a CD-ről.

Ami a programokat illeti, manapság a letöltés a divat.

2012. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy boltban neked elmagyaráznák-e... Nincs olyan ismerősöd aki már csinált ilyet? Mert ő jobban el tudná magyarázni szerintem. :)
2012. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát jobban jársz ha keresel valamilyen ismerőst mert a világ legnagyobb patkányai az informatikusok (én is az vagyok félig meddig :D). A telepítés nagyon egyszerű, de simán elkérnek 4-10 ezer forintot. Ha suliba jársz akkor kérd meg egyik infó tanárodat hogy magyarázza el, vagy mutassa is meg (ha ezt választod akkor később leírok pár kérdést amit jobb ha megkérdezel tőle)
2012. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!