Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot kéne hozzá...

Milyen programot kéne hozzá letöltenem. Vagy? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Szóval nemrég újra lett telepítve a gépem,jelenleg nagyon minimálisan van igénybe véve,ugyanis szinte semmi program nincs még rajta,csak a legszükségesebbek.

Az lenne a kérdésem,hogy ha emailen(hotmail) kapott képeket csak NÉZEGETNI szeretnék,és nem egyből letölteni,akkor mi lenne a teendőm ?

Ja, és egyből menti,és csak a klasszikus windows képmegjelenítőbe lehet megnézni,holott tesóm leszedte a Picasat(bár azt sem kedvelem)...

Régen nem volt ilyennemű probléma, teszem azt átküldtek nekem mondjuk 30 képet 1ikre rákattintottam, szépen tudtam sorra nézegetni,nem úgy h. egyesével lementeni, mert értelemszerűen azért akarom végignézegetni,hogy utána el tudjam dönteni,mi az ami kellhet, nemde ?!

Segítségeteket előre is hálásan köszönöm !



#képeknézegetése
2012. aug. 10. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:

hú,bökd +,

piszokul az elején vagy a géphez való hozzáértésnek,

milyen böngid és milyen wined van ?

2012. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Chrome-ot használom többnyire, és Windows XP-m van, az újabb verzió...de amúgy már rájöttem magamtól is :) és megoldottam a dolgot :)

Igen az elején vagyok,mondhatni informatikai analfabéta vagyok...de másban vannak erősségeim, jó azoknak akik értenek az informatikához, én máshoz értek :)

2012. aug. 10. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!