Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer notbook vásároltam és...

Acer notbook vásároltam és linux program van rajta, ezt le szeretném cserélni windows7. Hogy tudom megformázni a particiókat?

Figyelt kérdés

Csak amikor a telepítés azon szakaszához érek hogy formázam meg a meghajtokat mindegyiknél azt írja ki a particióknál szabad hely 0.0MB és nem engedi formázni egyiket se és ezt írja ki "A windows nem telepíthető erre a merevlemezre-területre.A windows redszert NTFS formátumú partícióra kell telepíteni. A windows nem telepíthető erre a merevlemez-területre.A partíció típusa ismeretlen."


Mi erre a megoldás? Hogy tudom ezt a NTFS formátumú particiót létrehozni vagy ilyenkor mit kell tenni hogy megformázhassam a particiót?Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Nem vagyok jártas ebben a dologban kérlek segítsetek.


2012. aug. 11. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Törlöd a partíciót, majd NTFS-re formázod.

Ezt a Windows telepítőben meg tudod tenni!

2012. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem a törlést ha ezt megcsináltam akkor az új particióra rányomok akkor simán létrehoz particiót vagy particiókat?NTFS particiót hoz létre egyáltalán egyből?És melyik lesz a rendszer particiója? Bocsi ha értetlen vagyok de kezdő vagyok ebbe még.
2012. aug. 11. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Magától létre fog hozni olyat amilyet kell.
2012. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A partició nagyságát is ö maga szabályozza?
2012. aug. 11. 13:00
 5/6 A kérdező kommentje:
megvan már megoldottam, egyszerű,Nagyon szépen köszönöm :)
2012. aug. 11. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Megvetted a windóózt? Vagy már megint lopsz...
2012. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!