Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet erre a megoldás? The...

Mi lehet erre a megoldás? The Sims 3. A többi lent képpel.

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Sims 3-at rá raktam egy cd-re és most telepíteni akarnám de folyton megáll és ezt írja ki: [link]

2012. aug. 11. 15:24
 1/8 Lacca17 válasza:
Ha iso-fájlból irtad ki, lehet rossz programot használtál az irásra.
2012. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz a cd vagy hibás a letöltött játék. Ha még gépen is megvan akkor próbáld onnan telepíteni, ne a cd-ről.
2012. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából már egyik ismerősömnek oda adtam a cd-t és neki ment minden.
2012. aug. 11. 15:31
 4/8 Pj0tr ***** válasza:
0%
Próbáld ki azt, hogy nem lopod a cuccot...
2012. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy te megteheted hogy kiadj egy játékra több ezreket de nem mindenki van így ezzel...Csak azt ne mond nekem hogy te még soha életedbe nem töltöttél le pl. egy zenét vagy filmet illegálisan. Ha tényleg nem, akkor nagyon jó anyagi helyzetbe lehetsz és gratulálok hozzá.
2012. aug. 11. 16:13
 6/8 Pj0tr ***** válasza:

A legnagyobb probléma az hogy lopsz és picsogsz, hogy nem megy...

Egyébként én sem tehetem meg hogy ferrarim legyen, de nem érzem jogosnak, hogy ellopjam azzal a címszóval, hogy amúgy nem tehetném meg...

2012. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A cd-ről másold át a gépre, az sikerül akkor onnan rakd fel.
2012. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen már azt is próbáltam de kidob a játék közbe. Egyébként meg kedves Pj0tr csak a lányomnak szerettem volna a játékot ugyanis gondoltam ha már egész nyáron nem volt sehol (igen még egy egyszerűbb táborra sincs pénz!) akkor legalább ebbe legyen egy kis öröme de hát nem megy úgyhogy mindegy.
2012. aug. 11. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!