Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehetne...

Milyen programmal lehetne belső nézetes 3d-s Animáiót csinálni vagy akármit csak belső nézeteset akarok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a "belső nézetes" részt, de akármilyen animációt tudsz csinálni ezekkel:

3ds max: [link]

blender: [link]

cinema 4d: [link]

2012. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy olyan legyen mintha mondjuk én mennék benne vagy valami ilyesmi mintha egy ember bőrébe lennél ezekkel is lehet olyant?
2012. aug. 11. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, de ha egyáltalán nem értesz a modellezéshez, elég nehéz dolgod lesz. Próbálj keresni a 3ds max-hoz tutorialokat (a legjobbak az angol/német több részes sorozatok az alapoktól).

Én kb. 2 láttam először 3ds max-ot, azóta néha-néha munkálkodom benne, ha szorgalmasan tanulsz és sokat foglalkozok vele (gyakorolsz), akkor semmi sem állíthat meg.



(ajánlom az elején, még ne "belső nézetes" animációkat csinálj, mert ahhoz a kamerát is animálni kell, hanem olyat, amiben a kamera egy helyben áll és az objectumok mozognak csak. Lehet ezeket csak akkor fogod megérteni, ha nézel pár tutorialt.)


Remélem segítettem.

2012. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából értek a modellezéshez mert néztem elég sok tutorialt persze nem vagyok teljesen profi benne de nagyjából értem. De majd még lesek egy-kettő tutorialt.Köszi a segítséget!
2012. aug. 11. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!