Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik szerintetek a jobb sör...

Melyik szerintetek a jobb sör (arany ászok, soproni ászok, kőbányai, borsodi, tuborg)?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 15:23
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Ja, és ha lehet indokoljátok is meg...
2012. ápr. 24. 15:26
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Tuborg. Jobb az íze, mint a többinek- ez mondjuk szubjektív.

Az arany ászok nekem túl édes és vizes, a soproni jellegtelen, kesernyés, a borsodi finom, csak túl keserű. A Tuborg jól el van találva, nem túl édes, nem túl keserű.

2012. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Tuborg a kedvencem, a legjobb, és nem is olyan drága.
2012. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
A Soproni, Borsodi, Arany Ászok se rossz, bár nagy különbség nincs a 3 közt, mindig azt veszem ezek közül, amelyik épp olcsóbb 10Ft-tal mint a másik kettő. A Tuborg se kerül sokkal többe, viszont sokkal jobb. Kőbányait nem szoktam fogyasztani, mert azért a pénzért már inkább Szalon.
2012. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Borsodi-jó ár, minőség arány.
2012. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

A Soproni egy kategória a Borsodival, kicsit nekem harmonikusabb az előbbi. Vagy csak a soproni születésem az oka? :)


Az Aranyásót nem szeretem, 1-2-szer ittam, nem jött be, kerülöm. A Tuborg elegánsabb a többinél, általában drágább is, így talán nem is összehasonlítható.


Ha nem prémium márkákról van szó, de egy kicsit jobbat akarok, akkor a Dreher Pils-t keresem, amúgy soproni. Viszont sokszor köt ki a hűtőmben a stefi (sokszor leárazzák, a HB, régebben a Kozel is). Sör-sör végül is...

2012. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Kőbaltás kimaradt, nemrég ittam, kellemes csalódás volt. Rosszabbra emlékeztem.
2012. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Elmondom én is a véleményem ha már fel tetem a kérdést.

Eddig csak tuborgot ittam, de annak mostanság olyan az íze mint a szódavíz. Itt az ideje változtatnom.

2012. ápr. 24. 15:57
 9/45 anonim ***** válasza:
tuborg greent? tuborg gold-ot igyál attól leesik az állad. ászok savanyú, a borsodi már sz@rrá erjedt ihatatlan, soproni jó, kőbányai meg melóssör, nagy fílingje van. de vannak ettől ám sokkal jobb sörök, nem is 1 nem 2...
2012. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ászokat,a soproni is jó,borsodi elmegy. A tuborgot-bár drágább- én nem bírom meginni,már a szaga is visszataszitó az én izlésemnek:)

Ja és az egyik előttem szólónak üzenem,hogy a kőbányai fényévekkel szarabb volt,jól emlékszel,csak most újult meg nem rég:D

2012. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!