Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerül az MSN...

Gábor69 kérdése:

Miért nem sikerül az MSN telepítés? Köszi a segitséget .

Figyelt kérdés

A képen látható hibát adja ki . Többféleképpen próbálkoztam már . Lefuttattam vírusirtást , rendszertisztítást..stb. Gépem: XP , SP 3 , 512 RAM, 1.6 Ghz proci .. stb. Folyamatosan frissítem a Windows-t , Essential vírusirtót használok . A NET Framework is frissítve ... stb


[link]



2012. aug. 20. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén... Ki a f@sz használ még MSN-t?!
2012. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod . :) Pár éve még ez volt a leggyakoribb program használatban . És tudod Okoska , van aki nem változtat a bevált módszeren . Sok ismerősöm még használja . Én pár hete újratelepítettem a gépem és azért jön ki nekem ez a hiba , mert csak a régi MSN jön be és csak akkor enged használni ha frissítek . Kímélj légyszíves a nem ide való és nem túl intelligens bejegyzésektől . Köszi .
2012. aug. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!