Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nero 7-el DVD-t írok 8 szorosa...

Nero 7-el DVD-t írok 8 szorosan, de a státusz (a tényleges írási sebesség) csak 2,1-2,3 között mozog. Így 23 perc alatt készül el egy DVD. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Tipp..

Lehet hogy cserélni kéne DVD írónak a Firmware-t..keres rá a gyártójánál hogy van-e hozzá már frissítés,töltsd le és telepítsd fel az újat a gépedre.

Nekem ezzel volt a gondom..nem tudtam írni gyorsan, egyszerűen nem engedte. Utána minden ok lett...

2009. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismét én..a DVD író pontos típusára figyelj oda,nehogy rosszat/másikat rakjál fel !
2009. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

IDE vagy SATA az író? Ha IDE, valószínűleg nincs bekapcsolva a DMA. Windows minden adatátviteli hibánál visszább veszi az IDE csatorna sebességét, majd teljesen kikapcsolja a DMA-t, csak PIO módban megy.

Nyisd meg az eszkozkezelőt. Keresd meg az IDE/ATA/ATAPI vezérlőket. Nysd meg, majd duplakatt arra a csotornára, amelyikre csatlakozik az író. Második fülön látod az adatátviteli módot. Legalább Ultra DMA 2 kell legyen. Ha nem, egyszerűen töröld az IDE csatornát. Ujraindítás után felismeri, feltelepíti már a helyes beállításokkal.

2009. júl. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Az íróm: Pioneer 215D SATA BK

2009. júl. 27. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!